CO DĚLÁME

Velké solární elektrárny

Řešení na klíč pro fotovoltaické a hybridní elektrárny, od vývoje projektu až po provoz a údržbu.

VELKÉ ZDROJE

Fotovoltaické a hybridní systémy od konceptu až po dokončení

Máme více než 16 let zkušeností s vývojem, výstavbou a provozem solárních elektráren. Jako nezávislý výrobce energie s rostoucím portfoliem fotovoltaických instalací po celém světě máme jedinečný přehled o všech trzích, kde působíme. Našim řešením můžete důvěřovat, protože je sami používáme. 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Optimální řešení na míru

Řešení na klíč

Služby pokrývající celý životní cyklus solárních systémů.

Maximálně prakticky

Speciálně navrženo pro vaši lokalitu, s cílem zajistit optimální výkon.

Hybridní možnosti

Bateriové a úložné systémy lze začlenit do jakékoli instalace.

NAšE ŘEŠENÍ

Dodáme řešení, ať už je to sebevětší výzva

Každý energeticko-solární projekt je jedinečný, a proto jsou naše řešení přizpůsobitelná tak, aby vyhovovala specifickým potřebám našich zákazníků a partnerů. Všechna naše řešení mohou být dodána samostatně, po etapách nebo jako komplexní balíček. 

NAšE ŘEŠENÍ

Vývoj projektů a EPC

Výstavba projektu

1. Akvizice pozemků

Zajištění správného pozemku nebo nemovitosti pro projekt solární energie je složitý proces s mnoha faktory, které často závisí na daném místě. Během akvizice pozemků a ve fázi proveditelnosti budeme působit jako váš obhájce, abychom pro váš projekt zajistili tu nejlepší možnou lokalitu. 

2. Development a schvalovací procesy

Kromě in-house developmentu, získáváme projekty ve všech fázích – od zelené louky až po „ready-to-build“. Dohlédneme na všechny licenční, povolovací a právní procesy, aby byl váš projekt plně v souladu se všemi regulačními požadavky. 

3. Financování a podpora

Klíčovou fází výstavby a provozu velkých fotovoltaických zdrojů je zajištění financování. Rádi využijeme svých zkušeností a poskytneme vám podporu a poradenství v průběhu celého procesu. 

4. Inženýring a design

Vyvineme efektivní a nejmodernější technologická řešení, která jsou speciálně navržena pro váš projekt, a optimalizována na základě místních faktorů. Tento proces zahrnuje počáteční studie, schvalování konceptů a návrhy provedení, jakož i simulace výroby energie vašeho fotovoltaického systému. 

5. EPC

Naše řešení solární energie jsou plně navržena, projektově řízena a uvedena do provozu vlastními inženýry s rozsáhlými mezinárodními zkušenostmi.  

 

Zatímco většina poskytovatelů EPC se zaměřuje na to, kolik energie může systém vyrobit, my se zaměřujeme na odběr – kolik energie můžete skutečně spotřebovat. Zajistíme, aby vaše instalace byla efektivní, spolehlivá a optimalizovaná pro nejlepší možný výkon. 

A můžeme začít.

Kontakt
NAšE ŘEŠENÍ

Provoz & údržba

Uvedením zařízení FVE do provozu naše práce nekončí. V rámci provozu a údržby poskytujeme komplexní řešení včetně monitoringu v reálném čase, abychom udrželi vaši instalaci optimalizovanou pro následující roky.

český název
NAšE ŘEŠENÍ

Výkup energie

Jako váš licencovaný partner pro výkup elektřiny, můžeme nakupovat energii vyrobenou vaší elektrárnou. Pomůžeme vám tak maximalizovat návratnost vaší investice do fotovoltaiky a zároveň podpoříme ekologickou transformaci.

NAšE ŘEŠENÍ

Velkoobchod a e-shop pro fotovoltaiku a baterie

Každá fotovoltaická instalace je tak dobrá, jak dobré jsou její součásti. Dodáváme nejkvalitnější fotovoltaické komponenty, pečlivě vybrané a přísně testované naším týmem odborníků.

O PHOTON ENERGY

Proč si vybrat nás?

Jako nezávislý výrobce energie stavíme a provozujeme vlastní solární elektrárny po celém světě. Našim řešením můžete důvěřovat, protože je sami používáme.

Kombinujeme globální zkušenosti s lokálními odbornými znalostmi.

Náš tým je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

Jsme veřejná obchodní společnost kótovaná ve Varšavě, Frankfurtu a Praze.

O PHOTON ENERGY

Photon Energy Group v číslech

130+ MWp

v našem portfoliu IPP

700+ MWp

Portfolio Provoz & údržba

1,2 GWp

ve fázi developmentu

O PHOTON ENERGY

Naše portfolio IPP

Vlastníme a provozujeme solární elektrárny po celém světě. Rozumíme potřebám investorů a developerů, protože i my jsme jedním z nich.

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Naše čistá energie v praxi

Globální zkušenosti, lokální odbornost

Jako nezávislý výrobce energie jsme strávili více než 15 let zdokonalováním našich řešení prostřednictvím vývoje a provozu vlastních fotovoltaických elektráren. Náš tým odborníků je připraven vám pomoci sestavit solární řešení, které bude šité na míru vašim potřebám, komplexní a samozřejmě spolehlivé.

Pusťme se do toho!

Napište nám

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím

Join our Newsletter

The copy needed. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod.

Amdgkas dkagd kaghd…

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy andTerms of Service apply.